Slashdot effect 2 або навала 11-ти класників

Увага, цей допис містить нецензурну лексику.
Зазвичай я її не вживаю, але цього разу без неї ніяк….

Пиздець (с) Лесь

Інше слово важко придумати, щоб описати те, що сталося в ніч з 5 на 6 червня.
Сучасні школярі вже розлінилися в край, і замість того, щоб вчити українську мову, вони цілий вечір і цілий ранок шукали номер білету, який буде на екзамені, в інтернеті.

Бо кажуть, що в інтернеті, на якомусь сайті (ледве не на сайті Міністерста Освіти) за тиждень до екзамену вже виклали номер білету.
Ну скажіть мені, звідки беруться такі дебільні чутки?????

На Теревенях за пару днів до екзамену створили тему, де кожен випускник ледве не на колінах молив сказати номер білету.

Я спробував пояснити, що подібна тема зокрема і пошуки номера білету в інтернеті марні, бо номер до дня екзамену вони навряд дізнаються.

Але мене хто послухав???? Фіг там, школярі полізли в інтернет і почали шукати.

Ґуґл зробив ведмежу послугу, показуючи Теревені на перший місцях в результатах пошуку номера білету.

Вчора ввечері 3 тисячі користувачів, а сьогодні зранку ще 2 тисячі намагалися на Теревенях знайти номер білету.

Стався Slashdot effect і сайт вимкнули:
This account has been suspended.
Either the domain has been overused, or the reseller ran out of resources.

Білет на екзамені був 55, його дійсно хтось називав, але серед 20-30 інших білетів.
Чи допомогла ця тема? Навряд. Чи зашкодила? Так, сайт не працював майже добу.

Які висновки я виніс з цього – подібну хєрню треба душити, коли вона ще мала.
Тому наступного року кожен, хто створить подібну тему, буде одразу забанений, а тема видалена (і чим швидше, тим краще)

P.S. Видаляти ту тему не буду, нехай залишиться як пам’ятних сліпої віри ламерів у всемогутність інтернету……………

 • назар

  реально, до сайту доступа не було… народ фігнею страдає. краще б лишній раз переказ перечитали, або шпори нарізали, якщо вже на те пішло

 • Skarlet

  Скільки людей, стільки й думок, але моя дещо відрізняється від думки адміністрації. Наприклад, позитив у діях 3-6 червня теж є. 3 тисячі відвідувачів – свідчення того, що нашій українській молоді ще не остаточно наплювати на свої атестати, на навчання. Значить, її ще щось турбує, а отже, Україна ще має майбутнє…

 • Skarlet

  а ще одним плюсом є я сподіваюся єднання випускників у скрутну хвилину, і можливо, цей екзамен допоміг комусь з цих 3 тисяч знайти друзів, хтозна. Є ще багато хорошого, давайте вчитися бачити його серед болота негативу!)))

 • Skarlet, якщо шукають номер білету, значить ніхто нормально навчатися не хоче, єдина надія на сторонню допомогу (шпаргалки і т.п.)
  Думаєте їх знання мови хвилює? Маю великі сумніви….

 • Я взагалі щось казав про трафік? З трафіком якраз проблем немає.
  Сайт упав від перевикористання системних ресурсів, коли на сайті було одночасно 100-200 користувачів.
  Дохід він банерних показів? Я працюю і нормально заробляю. Теревені це скоріше хоббі (що самоокупається за рахунок банерів, які є на сайті, якщо пан не помітив 😉 )
  Але коли сайт падає, причому падає від великої кількості відвідувачів, що шукають те, чого ще немає…
  То це м’яко кажучи неприємно 🙁

  P.S. 4 роки тому я теж писав переказ і якось обходився без інтернету, шпаргалок і т.п. Написав я його на 11 балів.

 • .. пам’ятається, коли 3 роки тому був подібний ажіотаж … як в одну мить зазвонили кілька десятків мобільних телефонів у класі відразу після оголошення заповітного № білета)) … було весело .. що Теревені лягли на час авжеж погано, але є урок, який вже винесений, судячи із посту вище .. і це позитифф із ситуації, що склалася 😉 … будьмо оптимістами, адже їх так мало!

 • Udaff4eg

  хм.. знання мови можливо ще й хвилює.. А от переказ із творчим завданням геть ніяк не свідчить про знання мови. Більше всього тут потрібно мати дуже гарну пам`ять, щоб написати переказ і уяву, щоб написати творче завдання! Наприклад, я особисто впевнений, що диктант написав би як мінімум на 11 балів. Та й переказ би настрочив, якби МОН не вимагало “докладний переказ”, що, як написано в інструкціі вчителям, має бути майже той самий текс, змінено/переставлено місцями декілька слів і виключено 2-3 речення з абзацу, в залежності від його розміру. На таке спроможен лише один із ста!!! Тому всі хочуть краще підготуватися.
  Особисто адміну: Шановний адмін! Якщо ти бачиш в стрибку відвідування щось негативне, то ти просто жлоб! Платиш за кількість трафіку! Потрібно обирати хостингові тарифи без обмежень в трафіку. А тепер подумай… Якби в тебе на форумі була реклама… Уже розумієш, про що я? Ні? Якби була реклама, то баннерних показів, відповідно, було б набагато більше! За одну добу 5 тисяч баннерних показів твій ресурс, мабуть, ніколи не дає ) Подумай! Кажу про це тобі як адмін адміну!

 • shmitt

  Моя порада для майбутніх 11-класників: учити,бо толку з того що будете шукати дуже мало.

 • Просто_Солнце

  У кожно різні погляди на це……………незнаю-незнаю, що буде далі, я закінчую 9 клас, і чомусь до інтернету зверталася також за номером білету, але він мені видав форуми на яких обговорювалися подібні теми…тому я вирішила що краще сісти виписати всі можливі білети які будуть, вийшло з 30-40 у більшій кількості….от я їх прочитала і на наступний день написала диктант на 10…….тому інколи можлийво й погано,що народ шукаєномер білету,а інколи це приносить позитиФФ….ну я вас тут нагрузила, тому закругляюсь

 • Просто_Солнце

  В 11 классні я думаю буде також кате подібне

 • Deadman

  Я теж був сред тих 5000 ламерів.
  Плюс в тому, що можливи хтось з цього 5000-ого люду, зайшовши на форум, стане постійним користувачем твого ресурсу MrGALL. Я ,для прикладу, вперше зайшов на ТЕРЕВЕНІ шукаючи в гуглі тексти смс-ок 🙂

 • Ну тексти смс-ок це одне, а номер білету – зовсім інше.

  За 5-6 червня на теревенях зареєстровано біля 200 користувачів, але в мене великі сумніви, що хоча б 10% стануть постійними користувачами…
  Хоча все може бути 🙂

  P.S. В мого характеру є якась дивна особливість – я спочатку на щось дуже сильно серджусь, але проходить днів 5-7, і ставлення міняється (до нейтрального або навіть позитивного).
  В данному випадку позитиву майже немає, але й особливого негативу я вже не бачу 😉
  Чи може то якийсь механізм самозахисту, коли добро пам’ятається, а зло з часом забувається аби не перегружати розум…
  Щось мене на філософію з прихологією потягнуло, чого б це? :imbad:

 • а в Росії хтось наперед дізнався ПРАВИЛЬНІ відповіді на якийсь вступний тест – в новинах москальських бачив. А виклали ось тут http://www.photoshare.ru/photo399719.html. Так що все можливо. Доречі – його знайшли і результат скасували, а до інших ніяких санкцій.

 • Я не кажу, що це неможливо, але шанси дуже низькі.
  Твоє посилання вже не працює.

 • MLR

  але якби через Нет можна було № білету з української взнавати то вже б 50% написало б на пару балыв быдьше

 • MLR, якби номер білету можна було дізнатися через інет то на екзамені був би інший білет.

 • Марина

  скажіть будб ласка може хто чув який завтра буде білет.я все таки маю якусь надію що хтось підкаже

 • Марина, перечитай уважно допис :angry:

 • zav

  Я розкрив таємницю! Це конкуренти валють джерело методом DDoS! Гиги.

 • zav

  Маруся намагається влаштувати флешмоб! Ахтунґ!!1

 • угу…

 • MrGALL 1

  MrGALL лох і кончений підар! Відмінник хрєнов! Та пішов ти на хуй із своєю політикою відмінників, попробуй щас написати цей твір! і це ще хто з нас ламер.

 • По-перше, пане аноніме, не завадило б підписуватися власним ніком, а не використовувати мій.

  По-друге, ці екзамени якраз і мають виявити, хто дійсно знає українську мову, а хто вміє гарно списувати.
  Я не вважаю себе відмінником, але в 11-му класі без проблем (і без списування) склав іспит з української мови на 11 балів.
  А щодо ламерів — ну як можна назвати людей, що пишуть щось типу «кажуть десь в Інтернеті є номер білету, що буде на іспиті, підкажіть будь-ласка!!!!» ?
  В МОН не лохи ж сидять))

  Зрештою, мені все рівно, як хто складає екзамени в школі, це ж ваші знання а не мої.
  Просто мені м’яко кажучи не дуже приємно, що через наплив користувачів падає сервер і зупиняються мої проекти на добу. І справа тут не в потужності сервера — передбачити, що буде така відвідуваність і підготуватися до неї, майже не можливо.

  «Якби ви вчились так, як треба, То й мудрість би була своя…»

 • olya

  ви вже вибачте, що так пізно коментую цю ситуацію, я просто шукала матеріали до дипломної і випадково потрапила спершу на форум, а потім на ваш веб….ну що я можу сказати ситуація була дійсно безглузда , але проблема в тому, що вона буде повторюватися знову і знову, і з цим, на жаль нічого не вдієш, такі вже в нас стереотипи, щоб хтось допоміг, дав списати…та на жаль ніхто за нас ще не може прожити життя і розплачуватися прийдеться кожному за себе. мені випала можливість проходити практику в школі в 11 класі..скажу вам відветрто такої байдужості в очах я не очікувала, на клас з 30 чоловік можливо аж 5 дійсно працює на майбутнє, всі інші просто відсиджують, хоча, здавалося б в такому віці вже має бути якесь уявлення, а що чекає далі? і що я, а не хто інший, а я будую своє життя…але практика показала, що такі думки наших одинадцятикласників не відвідують. зараз уже зовнішнє оцінювання, а це куди гірше ніж переказ (хоча його не відмінили, як не дивно) тому зависати сайти тепер будуть по інших проблемах..
  P.S я дуже не ввічливо, але переглянула ваш сайт…ви знаєте, мені дуже імпонують ваші думки і погляди, ви на рідкість розумний юнак, і це радує, бо я якщо вже розчарувалася у їх наявності

 • olya, дякую 😉

  ІМХО причина байдужості — гроші:
  — Навіщо вчитися, старатися, якщо батьки все рівно заплатять за навчання в універі (це перший варіант).
  — Навіщо вчитися, старатися, якщо все рівно у виш безкоштовно вступити майже неможливо (це другий варіант).

  От і виходить, що ніякого стимулу вчитися немає…

 • Heker

  А ніхто не може сказати, де я можу почути о 9:00 номер білету… радіо фм, чи може на першому національному?